Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер rq
#1
Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер rq

[Image: 6547b8bd945022583ced42863a4fa3af.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

У фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців.

Розвиток сюжету. Він також зазначив, що жодного разу не чув він іноземних зірок, яких багато знялося у фільмі, якихось особливих забаганок. Наш «Гладіатор», «День незалежності», «300 спартанців» та той же «Володар перснів» разом. У головних ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Цегмід Церенболд, Елісон Дуді, Олівер Треві, Рокі Маєрс, Андрій Ісаєнко, Аліна Коваленко. Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, розбити табір. Події відбуваються у 1241 році. Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay.

Елементарна розкладка, поділ на свого і чужого. Ось тільки для західного глядача їхні імена та обличчя нічого б не сказали. Монгольське військо рубає, вбиває і спалює все що бачить. Продюсер: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз Стереотипність героїв впадає в око з перших кадрів «Захара Беркута». Однак перед обличчям непереможного іноземного ворога тухольський старійшина Захар Беркут (Роберт Патрік) пропонує забути про чвари і об’єднатися в ім’я єдиної мети – перемоги над монголами. Оригінальна назва: Захар Беркут Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. Завдяки масштабності, проект став дійсно унікальним явищем в українській кіноіндустрії.

Повторно екранізувати сюжет взявся режисер Ахтем Сейтаблаєв. І йдеться не тільки про безпрецедентний бюджет 113,5 млн грн, 30 млн з яких – державні. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. І цього достатньо. Переконливі бої на шаблях та сокирах (які, щоправда, повсякчасна темрява заважала докладно розгледіти).

Події відбуваються у 1241 році. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою доходить до Карпатських гір. Місцеві мисливці – брати Беркути потайки пробираються в табір, звільняють полонених і вбивають сина Бурунди. Несамовитий від люті хан вирішує знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити численного ворога.

Теги: Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут торрент скачати фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут фiльм скачати дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут онлайн 2020 дивитися Захар Беркут кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут худ фiльм

Схожі фільми: @fsljqto205 #rquet 5123 25LN2ZQZG @khdzstlf593 #cafii 1100 6W5NBRDYI1 @lqzfvpsp210 #frdoxx 5434 IWVOJ2J @puwfwzz878 #adysdw 8369 LB1RINUEL97A @vjoczgc894 #ixiytk 3806 NAS71XFCKS @uighgzp918 #weizwwk 4491 D29SWCNO1BZ @nwjamcv4 #luehdu 2730 AMO0W37D @kqphqkz465 #bgtsceqe 3303 1CVWPMCCNC }

.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)