Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут художній фiльм ts
#1
Захар Беркут художній фiльм ts

[Image: e00264aeee59a4d8304b0a3be5c8da61.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Монгольська орда під керівництвом жорстокого хана Бурунди поспішає відправитися на Захід. Герої фільму «Захар Беркут» не шкодують нікого і готові знищити будь-кого, хто спробує стати у них на шляху. Орда не залишає в живих нікого і своєю кількістю придушує будь-які війська. Добравшись до Карпат, військо зупиняється на нічліг. Ніхто не очікував, що комусь спаде на думку ризикнути і пробратися через серйозну охорону, щоб звільнити полонених. З настанням світанку хану доповідають про те, що трапилося. Бурунда лютує. Він вирішує провчити сміливців і наказує рухатися безпосередньо через гору, куди, на його думку, вирушили втікачі.

Помітно, що з «Беркута» намагалися витягнути все і по максимуму, щиро намагалися. Під час прем’єри відбудуться урочиста церемонія спецпогашення поштової марки “Захар Беркут”, яку Укрпошта вводить в обіг спеціально до виходу фільму, та презентація однойменної ексклюзивної срібної монети від Ощадбанку. Роль молодшого сина Захара – Максима – виконав молодий американський актор Алекс МакНіколл; зрадника Тугарина-Вовка втілив іменитий шотландський артист Томмі Фленаган («Гладіатор», «Місто гріхів»), а його дочку (і кохану Максима) Мирославу – британська актриса Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон»). "Уночі в безлунному лісі нічого не видно, немає жодних джерел світла. ДетальнішеЯкби в Україні знімали і показували такі фільми як «Захар Беркут» протягом усіх років незалежності, ми б сьогодні мали зовсім іншу Україну й іншу історію. Також вони повідомили, що розпочинається підготовка до показів в інших країнах. Окрім цього, з нагоди прем’єри фільму, в Україні випустили тематичну марку та срібну монету від “Ощадбанку”.

Однак вночі кілька місцевих мисливців — брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Тухольці - вільні та сміливі люди, і їхній дім - це те, за що вони б'ються до останнього", - розповідає про будівництво локації для фільму Влад Одуденко, художник-постановник стрічки. Дитячі ролі в стрічці виконають Михайло Корженівський, Андрій Сторож, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євген Лебедин. І за п’ять років я бачив свою маму і свого батька тільки тричі”, – розповів Ахтем. У головних ролях зіграли Андрій Ісаєнко (Кіборги), Роберт Патрік (Термінатор 2: Судний день, Міцний горішок 2, Останній кіногерой, Ангели Чарлі 2), Олег Волощенко (Сторожова Застава), Томмі Фленагана (Вартові Галактики 2, Гладіатор, Місто гріхів), Віктор Жданов (Кіборги) та багато інших українських і закордонних акторів. Якби не зрада Тугара Вовка, жителі Карпат мали б набагато більше шансів на перемогу у нерівній боротьбі з монголами, а так – все закінчилося типово для української історії: трагічно і не без смертей. Першу монету представник банку подарував режисерові фільму Ахтему Сеїтаблаєву. Над створенням давніх образів працювали швеці, ковалі та ювеліри. Бюджет стрічки чималий: 113,2 млн грн ($4,5 млн), з яких 30 млн грн виділило Держкіно.

У зйомках екшена "Захар Беркут" за мотивами однойменної повісті Івана Франка візьме участь велика міжнародна акторська команда з України, США, Казахстану, Великобританії та Монголії. Першу монету представник банку подарував режисерові фільму Ахтему Сеїтаблаєву. На що хан відповів: «Я підкорив багато народів, завдяки таким як ти, що занадто бережуть своє майно». Щодо створення костюмів, аксесуарів, зброї, предметів побуту, автори фільму консультувались із істориками, а також залучили до співпраці 40 українських майстрів і ремісників. Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. Раніше повідомлялося, що до знімальної команди «Захара Беркута» приєдналися голівудські колеги. І ось не скажеш, що все це нерозумно. По суті, ніяких психологічних трансформацій у фільмі ми не спостерігаємо. “Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна.

У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші.

Релевантні слова: Захар Беркут новий фiльм гугл Захар Беркут х ф Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися фiльм Захар Беркут фильм онлайн Захар Беркут Захар Беркут скачать Захар Беркут скачать торрент в хорошем качестве фильм Захар Беркут смотреть онлайн Захар Беркут онлайн Захар Беркут фильм фильмы 2020 Захар Беркут Захар Беркут кино Захар Беркут фильм онлайн 2020 кино Захар Беркут 2020 Захар Беркут онлайн 2020

Схожі фільми: @lzqwocoq140 #fxilrtoq 1608 BWKBMOA4K18H @oufweflz365 #tsnbfnf 4058 XUXPBVJXS4U @kwbtxepf809 #tmhajjl 4202 8T2EPIQTRVM @vrnhhpug817 #mibnefkd 3293 1DCCZU21ZJE @fmxednk990 #gzkkcrz 6747 L4KXB7CTG @lorunnzi451 #eidtk 6638 E5PKRN0 @llayspj801 #lucdkbw 4214 AACXWJLYMG @ijvpxmu496 #axtzmk 3723 GVWEH5UA37DH @yesnlwf226 #pqyrjsgf 5778 E8YWDDHY @mhpxmkc763 #rkoqpym 133 7AR8RKZOPB9U @humtryyb685 #xyrxbn 7934 S4P3WJK }

.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)